Nieuwe vrienden voor Samson: naast De Burgemeester ook jongere karakters
Marie en Samson krijgen nieuwe vrienden in hun nieuwe tv-serie. De iconische tv-hond zal nog altijd omgaan met meneer De Burgemeester, Van Leemhuizen en Alberto in de reeks Samson & Marie IJsjestijd, maar er komt ook een viertal nieuwe personages voorbij.
Samson en zijn baasje Marie zijn een paar dagen neergestreken op de Grote Markt in Mechelen met hun pop-up-ijssalon. Dat is ook het decor voor hun tweede tv-serie IJsjestijd die vanaf september te zien is op het Belgische Ketnet.
Mét nieuwe karakters: ,,De Burgemeester is nog van de partij, en Alberto en Van Leemhuyzen zullen in de kerstshow nog opduiken”, aldus Marie Verhulst. ,,Maar ik wil dit net zoals mijn vader zeker dertig jaar doen, dus is het wel nodig dat er vers bloed komt. Daarom ben ik heel blij dat Goele De Raedt, Martine de Jager en Samir Hassan meedoen in de nieuwe afleveringen, net als Michiel De Meyer die de onhandige brandweerman Bill gaat spelen.”
Brandweerman Bill loopt steevast rond in zijn brandweerpak, ook als hij geen dienst heeft. Hij helpt mensen graag, maar door zijn geklungel, gaat het dikwijls (lees: altijd) mis. De Jager speelt bakker Florentine. Ze maakt de lekkerste snuisterijen, maar proeft ze nog liever dan dat ze ze maakt. Er is ook een nieuwe Alberto in kunstenares Trees, gespeeld door De Raedt. Al heeft Trees liever dat je Therèse zegt. Het laatste nieuwe karakter is turnleraar Tarik (Hassan). Altijd rondlopend in trainingsoutfit met bijhorende fluitje.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Advocaat R. Kelly: zelfmoordpreventie is onnodige straf
De permanente bewaking die ervoor moet zorgen dat R. Kelly geen zelfmoord pleegt in zijn cel in New York, is volgens zijn advocaat onnodig en bedoeld om hem extra te straffen. Dat laat de raadsvrouw weten in een statement aan Amerikaanse media. -
Vermaarde Britse theaterregisseur Peter Brook (97) overleden
De Britse theaterregisseur Peter Brook is op 97-jarige leeftijd overleden, meldt zijn uitgever op Twitter. Brook wordt beschouwd als de beste toneelregisseur van de 20ste eeuw. Hij won meerdere grote theaterprijzen, waaronder Tony en Emmy Awards. -
Bilal Wahib schurkte na 'de fout' tegen depressie aan
Bilal Wahib schurkte na het zogenoemde piemelincident op Instagram tegen een depressie en een burn-out aan. Dat vertelt de 23-jarige rapper en acteur vandaag in de honderdste aflevering van de podcast Rauw van Ruud de Wild. Hij refereert in het gesprek doorlopend aan het incident, waarbij hij een minderjarige jongen vroeg zijn piemel te laten zien, als ‘de fout’. -
Actrice Busy Philipps gearresteerd bij abortusbetoging
Busy Philipps is opgepakt bij een abortusbetoging. Dat deelt de actrice onder meer zelf via haar Instagram Stories. -
PREMIUM
32 jaar Samson en Gert, en nooit deed de bel het: dit is waarom
Samson moet verder zonder Gertje. Bijna dan. Vanavond begint de afscheidstournee waarin de Vlaamse hond na 32 jaar nog één keer met Gert Verhulst (54) het podium deelt. Een duik in de tv-geschiedenis van een iconisch duo.
-
Interieurinfluencers laten tienduizenden mensen in hun huis kijken: 'Het is een beetje uit de hand gelopen’
Voor sommige interieurstylisten is hun eigen huis hun etalage. Ze delen foto’s en video’s van hun aangeklede woon- en slaapkamers op social media. Hoe is het om zoiets persoonlijks als je huis op het wereldwijde web te zetten? Drie stylisten slash interieurinfluencers vertellen. -
Zo ontmoedigt je smarthome inbrekers tijdens je vakantie
Vakantie is fijn, maar voor veel mensen kan het achterlaten van hun huis ook veel stress opleveren. Ben jij bang voor inbrekers, heb je huisdieren die niet mee mogen of verwacht je post terwijl jij in een tropisch oord zit? Dan bieden deze smarthometoepassingen soelaas. -
PREMIUMhuisarts vertelt
Op bezoek bij meneer Lobi: ‘Uw vrouw zegt dat u verslaafd bent geraakt aan de bank’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken.