Paul McCartney
Volledig scherm
Paul McCartney © AP

Paul McCartney brengt boek met foto's en songteksten uit

Goed nieuws voor fans van The Beatles en Paul McCartney. De zanger komt binnenkort met een eigen boek, waarin hij nooit eerder vertoonde foto’s, brieven en songteksten deelt.

  1. Wel kaas maar geen textiel te koop op de markt: 'Ik vind het belachelijk'
    Play

    Wel kaas maar geen textiel te koop op de markt: 'Ik vind het belache­lijk'

  2. Eindelijk weer paaldansen, maar wel in de buitenlucht
    Play

    Eindelijk weer paaldansen, maar wel in de buiten­lucht