Roxeanne wil nu echt trouwen en Olympische droom Garrix komt uit
ShowbytesKorte updates van de sterren op Facebook, Twitter, Instagram en Snapchat - wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van BN'ers en celebrity's. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.
De piepjonge dj Martin Garrix (Martijn Garritsen) heeft morgen de eer de Olympische Spelen in Pyeongchang af te sluiten. ,,Het leven is bizar'', concludeert de enthousiaste superster bij zijn nieuwtje.
Roxeanne Hazes viert vandaag dat ze een jaar geleden door haar vriend Erik ten huwelijk werd gevraagd. Van een huwelijk is het nog steeds niet gekomen, nadat de ceremonie een paar keer werd uitgesteld. Of een inmiddels ietwat ongeduldige Rox haar jawoord in een zwangerschapsjurk gaat geven - ze verwacht een jongetje - is niet bekend. Haar zoon is er, in of buiten haar buik, in ieder geval bij.
Voordat OG3NE's Shelley Vol weer in de make-up mag voor een theatershow met haar zussen, hangt ze 'au naturel' in haar kloffie op de bank.
Het is Claudia de Breij ook opgevallen dat de Olympische schaatsster Esmee Visser een plekje op de tribune in Pyeongchang heeft gekregen naast presidentsdochter Ivanka Trump. De cabaretière kan wel uren kijken naar het verschil tussen de geplamuurde wangen van La Trump en de Hollandse blosjes van 'gouden' Esmee.
Freek Vonk is extra lang jarig want de televisiebioloog viert zijn 35ste verjaardag in Australië, waar hij naar eigen zeggen in de bloedhitte de hele dag door gevaarlijke slangen vangt.
Cheesecakekoningin Miljuschka Witzenhausen houdt haar kids het liefst buiten de publiciteit, maar een vakantiekiekje van Rembrandt (7) en Felina (5), die ze kreeg met haar ex-man Tycho, doet haar moederhart smelten. Miljuschka's 'jut en jul' zijn haar puurste vorm van geluk, vertrouwt ze haar volgers vanuit het zonovergoten Dubai toe.
De selfiefunctie op de telefoon van Bobbi Eden draait overuren nu ze een nieuw lippenstiftje in huis heeft gehaald.
Fatima Morero de Melo slurpt het ijskoude ochtendzonnetje in ons kikkerlandje op.
Alpha, de hond van schrijfster Heleen van Royen, neemt het liefst haar plaats in in bed naast vriendlief Bart. Gelukkig voor de Shepherd heeft zijn baasje het knuffelmoment uitgeroepen tot een van haar favoriete.
Zangeres Berget Lewis zit in een positieve flow en wenst Nederland, in een prachtige vuurrode creatie, een fantastisch weekend toe. Het oppeppertje van de schoonzus van Trijntje Oosterhuis: ,,Alles komt goed.''
RTL Boulevard-reporter Marieke Elsinga kan weer een levensdoel afvinken. De brunette is vanavond, inclusief sterretjesblouseje, te zien in een nieuwe aflevering van het persiflageprogramma De TV Kantine. Marieke (lees: Irene Moors) ondervraagt daarin bokser Rico Verhoeven (Carlo Boszhard).
De in Rotterdam woonachtige Christina Curry is nog altijd zielsgelukkig met haar vriendin, het Braziliaans-Nederlandse model Shenta Ignacio. De twee lieten zich strikken voor een fotoshoot, die de dochter van Patricia Paay toepasselijk bestempelt als the lesbian edition.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
De rentes gaan weer omhoog, wat betekent dat voor ons spaargeld?
De tijd van negatieve rentes lijkt voorbij. Wereldwijd moet weer betaald worden voor geleend geld. Wie profiteert daarvan en wie betaalt de rekening? Vier vragen over de stijgende rente. -
VRAAG & ANTWOORD
‘Mag je autorijden met een koptelefoon op?’
‘Ik zie steeds meer mensen met een koptelefoon op achter het stuur van hun auto zitten’, schrijft lezer Hendrik de Groot in de wekelijkse vraag & antwoord-rubriek van onze autoredactie. ‘Ik heb het idee dat deze mensen de geluiden van buitenaf missen en daardoor niet goed kunnen reageren bij noodsituaties. Is dit niet verboden?’ -
Update
Nederlandse acteur Eric Schneider (87) overleden na val
De Nederlandse acteur Eric Schneider is maandag op 87-jarige leeftijd overleden na een val. Dit heeft zijn familie bekend gemaakt. -
Showbytes
Jeroen herdenkt Bart en Gordon wordt fulltime carnivoor
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd. -
PREMIUMmantelzorg
‘Ik heb het idee dat ze het op mijn werk zien alsof ik twee extra vrije dagen heb’
Werk combineren met de zorg voor een van je ouders of kind, veel Nederlanders doen het. Makkelijk is het allesbehalve. 10 procent van de werkende mantelzorgers denkt na over stoppen met werken. Wat kun je doen om het vol te houden?
-
PREMIUMAngela Kijkt TV
Coldeweijer had zelfreflectie nodig, zei professioneel aandachtszoeker Talitha Muusse
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
910.000 kijkers zien Johan Derksen roepen: ‘Ik zit hier alleen voor de poen’
Johan Derksen zit alleen aan tafel bij de dagelijkse talkshow Vandaag Inside ‘voor de poen’. Dat riep de 73-jarige analist gisteravond voor het oog van 910.000 kijkers die inschakelden voor het praatprogramma. -
Liam Payne en verloofde ondanks “gelukkige periode” opnieuw uit elkaar
De relatie van One Direction-zanger Liam Payne en model Maya Henry is opnieuw gestrand. Een woordvoerder van de muzikant bevestigt tegenover People dat de verloving van de twee is beëindigd.