Sony brengt bejubelde horrorfilm Halina Reijn in hele wereld uit
Studio Sony heeft de internationale rechten gekocht van de film Bodies, Bodies, Bodies, het internationale regiedebuut van Halina Reijn. De grote Amerikaanse filmmaatschappij gaat de film wereldwijd uitbrengen in de bioscopen. Dat heeft Reijn vandaag laten weten.
Het is heel bijzonder dat Sony een film van een Nederlander op deze manier oppikt. Bodies, Bodies, Bodies gaat over een feest van een groep rijke twintigers dat volledig uit de hand loopt. De hoofdrollen worden gespeeld door Pete Davidson, Amandla Stenberg, Maria Bakalova en Myha’la Herrold.
In maart van dit jaar was de thriller voor het eerst te zien op het Amerikaanse filmfestival SXSW. Naar aanleiding daarvan is de film door 95 procent van de recensenten positief beoordeeld op reviewsite Rotten Tomatoes. Dat is een erg goede score en daarmee is de film ‘vers’ verklaard. Bodies, Bodies, Bodies is vanaf begin augustus in de Amerikaanse bioscopen te zien.
Het is nog niet bekend wanneer de film in Nederland wordt uitgebracht. De thriller is Reijns tweede film. In 2019 bracht ze haar debuut Instinct uit, waarin Carice van Houten en Marwan Kenzari de hoofdrollen speelden. De film werd destijds ingestuurd als de Nederlandse Oscar-inzending voor beste buitenlandse film, maar viel af in de voorrondes.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Halina Reijn tekent deal met prestigieus Amerikaans agentschap
-
recensie
Vier sterren voor visueel verbluffende én emotionele Spider-Man: Across the Spider-Verse
In de Oscarwinnende animatiefilm Spider-Man: Into the Spider-Verse uit 2018 slingerden verschillende versies van de superheld rond, waaronder een uit het film noir-universum (somber en in zwart-wit), een varkentje (Spider-Pork) en een Japanse mangavariant. In de opvolger worden daar nog eens honderden bovenop gegooid. Dat het toch geen zootje wordt, verdient een diepe buiging. -
PREMIUM1
Drukte bij de energievergelijkingssites: vast contract afsluiten of toch nog even wachten?
Drukte bij de energievergelijkingssites. Vandaag is de laatste dag dat je onder gunstige voorwaarden een vast contract kunt afsluiten. Vanaf morgen geldt de hogere opzegboete. Twee experts geven advies wat nu verstandig is om te doen: nog even wachten of toch een contract afsluiten? -
PREMIUM
Allerlaatste dag voor de acceptgiro. Maar je hoeft niet, zoals velen denken, per se online te bankieren
Vandaag is de laatste dag dat banken nog acceptgiro’s verwerken. Vanaf morgen is de betaalmethode definitief verleden tijd. Waarom verdwijnt de acceptgiro en wat zijn andere opties? Dat vragen we aan Berend Jan Beugel van de Betaalvereniging en Jurriën Beerda van ouderenorganisatie ANBO. ,,Veel consumenten realiseren zich niet dat er ook een alternatief is.” -
PREMIUMMet video
Klushuis werd gemiddeld 111.000 euro meer waard, maar is het nu nog de moeite?
Een oud huis kopen, opknappen en vervolgens met veel winst weer doorverkopen. Dat doen onervaren klussers in het nieuwe televisieprogramma De moeite waard?!. Maar is het ‘flippen’ van een huis in deze tijd, met dalende huizenprijzen en hoge rentes, nog wel rendabel?
-
Roos Reedijk heeft goed nieuws voor kijkers van Kopen zonder kijken: zevende seizoen op komst
-
-
-
Is hoofdpersoon The Idol gebaseerd op Britney Spears? Lily-Rose Depp reageert op de geruchten
De nieuwe controversiële HBO-reeks The Idol doet heel wat stof opwaaien. Onder meer over de zeer expliciete seksscènes, maar ook vanwege het gerucht dat het hoofdpersonage gespeeld door Lily-Rose Depp (24) gebaseerd zou zijn op niemand minder dan Britney Spears (41). De jonge ster reageert nu zelf op deze speculaties bij Extra. ,,Dit is een fictief personage.” -
PREMIUM
Hoe overleef ik mijn volwassen leven? Francine Oomen is terug en geeft survivaltips
Een hele generatie groeide op met de Hoe overleef ik-boekenserie met survivaltips voor pubers. Na een massale oproep van die – intussen volwassen – kinderen, komt Francine Oomen (63) in september met een nieuw boek en heeft ze nu een podcast voor jongvolwassenen. ‘Ik kan zo nog drie seizoenen vullen.’Amsterdam