Tafeldame zegt medewerking met Vandaag Inside op om uitspraken Johan Derksen
Schrijver en columnist Roos Schlikker stapt op als vaste tafeldame bij het programma Vandaag Inside. Zij heeft dit besluit genomen nadat Johan Derksen gisteravond in het programma vertelde over hoe hij vijftig jaar geleden een dronken, bewusteloze vrouw penetreerde met een kaars.
Schlikker reageert hiermee op de oproep op Twitter van presentatrice Margriet Vroomans, die de wens uitsprak ‘dat geen enkele vrouw meer gast is in dit ranzige programma waar een verkrachter de lachers op zijn hand krijgt’. Schlikker laat eveneens op Twitter weten, onder meer aan Cornald Maas, dat zij ‘de medewerking vanmorgen vroeg heeft opgezegd’. Zij liet in februari nog weten dolblij te zijn met de ‘tafelplek’ bij Vandaag Inside.
Tekst gaat verder onder tweet.
‘Misselijkmakend’
Het verhaal van Derksen, waar aanwezigen aan tafel hard om moesten lachen, leidde vandaag tot veel reacties. Mariëtte Hamer, de regeringscommissaris seksueel grensoverschrijdend gedrag, sprak van ‘ontluisterende televisie’. Een aantal slachtoffers van misbruik rond het programma The Voice vonden het verhaal van Derksen ‘bizar en misselijkmakend’ en riepen John de Mol, de baas van Talpa, op actie te ondernemen.
Talpa geeft voor de uitzending van Vandaag Inside van woensdagavond geen reactie meer op alle commotie over de uitspraken van Derksen in het programma van dinsdag.
Bekijk hier al onze video’s over Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Pip Pellens en Pim Wessels worden voor eerste keer ouders: ‘Al een tijd bezig met nieuw projectje’
-
PREMIUMAngela Kijkt TV
Wilfred Genee besefte wél welke bom Johan Derksen met zijn bekentenis had gedropt
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
PREMIUM1
Drukte bij de energievergelijkingssites: vast contract afsluiten of toch nog even wachten?
Drukte bij de energievergelijkingssites. Vandaag is de laatste dag dat je onder gunstige voorwaarden een vast contract kunt afsluiten. Vanaf morgen geldt de hogere opzegboete. Twee experts geven advies wat nu verstandig is om te doen: nog even wachten of toch een contract afsluiten? -
PREMIUMMet video
Klushuis werd gemiddeld 111.000 euro meer waard, maar is het nu nog de moeite?
Een oud huis kopen, opknappen en vervolgens met veel winst weer doorverkopen. Dat doen onervaren klussers in het nieuwe televisieprogramma De moeite waard?!. Maar is het ‘flippen’ van een huis in deze tijd, met dalende huizenprijzen en hoge rentes, nog wel rendabel? -
Vrouw zegt gedrogeerd te zijn op feestje van Rammstein, band ontkent aantijgingen
Een vrouw beweert online dat ze op een feestje voorafgaand aan een concert van Rammstein gedrogeerd is, en dat zanger Till Lindemann boos vertrokken zou zijn nadat ze geen seks met hem had gewild. Op haar sociale media deelt ze het verhaal, foto’s van blauwe plekken die ze daarbij zou hebben opgelopen en reacties van andere vrouwen die zich in haar verhaal herkennen.
-
PREMIUM1
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
-
-
-
Voice-advocaat: ‘De Mol, bewijs in zaak-Derksen wat je waard bent’
John de Mol kan in de zaak-Derksen bewijzen wat zijn voornemens om harder op te treden tegen seksueel wangedrag waard zijn. Dat stelt Sébas Diekstra, advocaat van een aantal slachtoffers in de Voice-zaak, in reactie op het kaarsenverhaal van Johan Derksen. -
PREMIUMAngela Kijkt TV
Door dit programma weet ik dat de geestelijke gezondheidszorg in Nederland ernstig tekortschiet
Rutger en de Nationalisten was afgelopen weken een rariteitenkabinet van Hitler-adepten, racisten en andere verknipte geesten. Maar gisteren voelde ze zowaar compassie met de hoofdpersonen, schrijft Angela de Jong.