Taylor Swift bij American Music Awards uitgeroepen tot artiest van het jaar
Tijdens de uitreiking van de American Music Awards is Taylor Swift zondagavond uitgeroepen tot artiest van het jaar. Ze versloeg daarmee Justin Bieber, Post Malone, Roddy Ricch en The Weeknd.
Delen per e-mail
De 30-jarige won ook in de categorie beste vrouwelijke pop/rock-artiest én ontvangt het beeldje voor beste muziekvideo, voor haar clip bij de single Cardigan. Bij de mannelijke tegenhanger van de prijs voor beste pop/rock-artiest ging de winst naar Justin Bieber. Nicki Minaj en Juice Wrld kwamen als winnaar uit de bus bij de prijzen voor beste rap- en hiphop-artiesten.
Taylor moest Harry Styles voor zich dulden bij de prijzen voor beste pop/rock-album van het jaar, de voormalig One Direction-zanger won die award voor zijn plaat Fine Line. In de liedjescategorieën gingen de prijzen naar Dua Lipa voor Don't Start Now (pop/rock), Cardi B en Megan Thee Stallion voor WAP (rap/hiphop), Dan+Shay en Justin Bieber voor 10,000 Hours (country) en The Weeknd voor Heartless (soul/r&b).
The Weeknd mocht ook een beeldje in ontvangst nemen voor beste mannelijke artiest in de categorie soul en r&b. Bij de vrouwen ging die prijs naar Doja Cat, die ook de award voor beste nieuwkomer won.
De awardshow vond plaats in Los Angeles, voor een beperkt publiek dat was toegelaten op het balkon van het Microsoft Theatre. Een aantal artiesten, onder wie The Weeknd en Justin Bieber, kwam de prijzen zelf ophalen, terwijl anderen hun awards accepteerden met een videospeech.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
interview Dit is de winnaar van De slimste mens: ‘Moest thuis uitleggen waarom ik zo vaak weg was’
Populairder dan ooit was De slimste mens dit seizoen. De kennisquiz van KRO-NCRV kreeg een onverwachte winnaar én in de slotweek was Tijl Beckand ongewild de meest besproken kandidaat. We legden via Zoom verbinding met winnaar Rob Kemps (35) én presentator Philip Freriks (76). -
Op1-presentator Paul de Leeuw onder vuur na opmerking over Aziaten: ‘Immens botte domheid’
De kritiek op televisiemaker Paul de Leeuw (58) in zijn rol als presentator van talkshow Op1 neemt alsmaar toe. Vooral na de uitzending van afgelopen vrijdag (waarin viroloog Ab Osterhaus te gast was) is er onvrede over de houding van De Leeuw. ,,Slecht voorbereid en stompzinnige vragen.” -
Hoofdrollen voor René van Kooten en Dominique de Bont in ‘astrologiemusical’ Zodiac
René van Kooten, Hilke Bierman, Dennis Willekens, Marcel Visscher en aanstormend talent-awardwinaar Dominique de Bont zijn vanaf mei 2021 te zien in de musical ZODIAC. De kaartverkoop van de voorstelling, met actuele thema’s als duurzaamheid en astrologie, gaat vandaag van start. -
PREMIUM
sbs6 Negen zaterdagen lang topcabaret op tv in de avond: een lach en een traan
De Vara had vroeger het alleenrecht op de betere cabaretvoorstellingen, maar dat is nu wel anders. SBS brengt negen zaterdagen lang topcabaret, dat de kijkers ook nog eens weten te vinden. Brigitte Kaandorp trok vorig weekeinde ruim een miljoen kijkers. ,,Eindelijk weer eens lachen, al het gezeik over corona hebben de mensen nu wel gehoord en gezien”, zegt Lenette van Dongen. -
Showbytes Olcay mist slanke taille en Milou gooit haar heupen in de strijd
Korte updates van de sterren op sociale media - wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekend Nederland. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.
-
Broer van Dolly Parton op 67-jarige leeftijd overleden
Countryzanger Randy Parton is op 67-jarige leeftijd overleden. Dat maakte zijn zus Dolly Parton vandaag bekend op Facebook. Randy stierf aan de gevolgen van kanker. -
Talkshowlegende Larry King (87) overleden
Larry King is zaterdag op 87-jarige leeftijd in Los Angeles overleden. Dat meldt Ora Media, het bedrijf waarvan de Amerikaanse presentator mede-oprichter is, op Twitter. -
Paaspop mogelijk verplaatst naar september
De aftrap van het festivalseizoen vindt dit jaar mogelijk later plaats dan normaal. De organisatie van Paaspop, traditiegetrouw in april de opener van het seizoen, overweegt de komende editie naar september te verschuiven. Dat vertelt festivaldirecteur Peter Sanders aan het ANP.