Taylor Swift openhartig over relatie: ‘Verliefd worden kan eng zijn’
Taylor Swift doet een boekje open over haar relatie in gesprek met Paul McCartney. De zangeres, die zich weinig uitlaat over vriend en acteur Joe Alwyn, vertelt over haar liefdesleven aan de Beatles-legende in Rolling Stone.
,,Het kan zo eng zijn als je verliefd wordt op iemand, al helemaal als je iemand ontmoet die een heel normaal leventje leidt,” vertelt Swift. Ze vindt het lastig om haar persoonlijke en privéleven te combineren. ,,Ik kan niet controleren of er twintig fotografen in de bosjes liggen, of ze onze auto volgen en ons leven onderscheppen. Ik heb geen controle over de rare koppen in het nieuws morgen”, legt ze uit aan McCartney.
Maar de zangeres, die inmiddels vier jaar samen is met Alwyn, laat zich niet meer zo beïnvloeden door de media sinds ze in een relatie zit. ,,Ik heb sindsdien keuzes gemaakt waardoor mijn leven nu meer als echt voelt, en minder als een verhaallijn voor in de tabloids”, zegt Swift.
Haar nieuwste album, dat in juli verschenen is, maakte de tongen flink los over de seksuele geaardheid van de zangeres. In het liefdesliedje Betty, dat op de plaat Folklore staat, bezingt Taylor de liefde voor een vrouwelijk klasgenootje Betty. Swift heeft nooit gereageerd op de speculaties.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
De rentes gaan weer omhoog, wat betekent dat voor ons spaargeld?
De tijd van negatieve rentes lijkt voorbij. Wereldwijd moet weer betaald worden voor geleend geld. Wie profiteert daarvan en wie betaalt de rekening? Vier vragen over de stijgende rente. -
VRAAG & ANTWOORD
‘Mag je autorijden met een koptelefoon op?’
‘Ik zie steeds meer mensen met een koptelefoon op achter het stuur van hun auto zitten’, schrijft lezer Hendrik de Groot in de wekelijkse vraag & antwoord-rubriek van onze autoredactie. ‘Ik heb het idee dat deze mensen de geluiden van buitenaf missen en daardoor niet goed kunnen reageren bij noodsituaties. Is dit niet verboden?’ -
Vermeend plagiaat Taylor Swift opnieuw bekeken door rechtbank
De zaak die in 2017 werd aangespannen tegen Taylor Swift om vermeend plagiaat bij haar nummer Shake It Off krijgt toch doorgang, meldt NME vrijdag. Een rechter in Los Angeles heeft bepaald dat de zaak, die in februari 2018 werd verworpen maar vorig jaar oktober toch weer werd opgepakt, weer zal worden bekeken. -
Extra aflevering van Hier zijn de Van Rossems als eerbetoon aan de overleden Sis
Na de lopende reeks van Hier zijn de Van Rossems zal er nog een extra aflevering worden uitgezonden. Het is een eerbetoon aan Sis van Rossem, die begin deze maand overleed. -
Showbytes
Samantha redt een vogel en Bettina heeft een slechte start gemaakt
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.
-
Stalker Taylor Swift moet 2,5 jaar de bak in
Een man die Taylor Swift stalkte is door een Amerikaanse rechter in de staat Texas veroordeeld tot een gevangenisstraf van 30 maanden. Hij bekende volgens Amerikaanse media schuldig te zijn aan het schrijven van dreigmails en -brieven die hij stuurde naar de platenmaatschappij van de zangeres. -
PREMIUMmantelzorg
‘Ik heb het idee dat ze het op mijn werk zien alsof ik twee extra vrije dagen heb’
Werk combineren met de zorg voor een van je ouders of kind, veel Nederlanders doen het. Makkelijk is het allesbehalve. 10 procent van de werkende mantelzorgers denkt na over stoppen met werken. Wat kun je doen om het vol te houden? -
Dit is wanneer een nieuw seizoen B&B vol liefde van start gaat
Fans van datingprogramma's opgelet: een nieuw seizoen B&B vol liefde, waarin acht bed-and-breakfast-eigenaren op zoek gaan naar een partner, gaat op maandag 11 juli van start. Dat maakt RTL bekend.