Ye: ‘Kim kan niet bewijzen dat beledigingen van mij waren’
Kim Kardashian kan volgens Kanye West, die tegenwoordig graag Ye genoemd wil worden, niet bewijzen dat hij beledigende posts op social media heeft geplaatst over Kim en haar nieuwe vriend Pete Davidson. Ze kunnen dus niet gebruikt worden in de echtscheidingszaak waarin hij en Kim verwikkeld zijn, vindt hij.
Volgens TMZ valt dat op te maken uit juridische documenten die de showbizzsite in handen heeft. ,,Kim beweert dat ze iets online zou hebben gelezen dat naar verluidt door Ye zou zijn geschreven en karakteriseert die berichten in haar verklaring als verkeerde informatie”, staat in de documenten. Maar volgens de advocaten van Ye kan de socialite niet bewijzen dat ze echt van de rapper afkomstig zijn.
Die bewering lijkt nogal vreemd. Eerder verontschuldigde Ye zich voor de berichten op social media. Hij liet weten dat hij er begrip voor had dat Kim zijn digitale tirades intimiderend vond. Hij verontschuldigde zich ook voor zijn gebruik van hoofdletters in de berichten, en erkende dat mensen hierdoor ‘het gevoel krijgen dat ik tegen ze schreeuw’. Ye heeft de berichten overigens van social media gehaald.
Juridisch gevecht
Intussen dreigt de scheiding tussen Ye en Kim uit te draaien op een juridisch gevecht. Kim wil dolgraag scheiden, maar Ye ziet dat niet zitten. Kim vroeg een jaar geleden al de scheiding aan, maar de afhandeling wil niet vlotten. ,,Ik heb Kanye gevraagd om onze scheiding privé te houden, maar dat heeft hij niet gedaan”, liet Kim eerder weten. ,,Kanye heeft veel informatie over onze privé-familieaangelegenheden en co-ouderschap op sociale media geplaatst, wat tot emotionele problemen heeft geleid.”
Kim hoopt dat een officiële scheiding Ye zal helpen te beseffen dat hun huwelijk voorbij is. ,,Dan kunnen we door middel van co-ouderschap onze kinderen samen opvoeden.” De zaak komt komende week voor de rechter.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Niall Horan geeft tweede concert in Ziggo Dome vanwege ‘overweldigende vraag’
-
PREMIUM
Geen vet eten om hartkwaal te voorkomen? Een hardnekkige fabel, zegt cardioloog
Wat veroorzaakt hartaandoeningen, en hoe houd je je hart gezond? Daar gaan meerdere adviezen en wijsheden over rond. Cardioloog Janneke Wittekoek vertelt wat er waar is van zes veelgehoorde stellingen over hartgezondheid. -
PREMIUMAngela Kijkt TV
Aan tafel bij Jinek zat een monster, ik kan er niets anders van maken
Ze dacht dat ze voorbereid was op het interview met de Haagse zaaddonor Jonathan Meijer bij Jinek. Maar niets was minder waar, merkte Angela de Jong. -
Primeur: Amalia schittert in rode avondjurk van Jan Taminiau op dé koninklijke bruiloft van 2023
De generale repetities zijn voorbij, het echte werk is begonnen. Donderdagavond woont prinses Amalia in gala de huwelijksreceptie bij van kroonprins Hoessein van Jordanië en Rajwa Al Saif. Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn eveneens aanwezig. -
Is hoofdpersoon The Idol gebaseerd op Britney Spears? Lily-Rose Depp reageert op de geruchten
De nieuwe controversiële HBO-reeks The Idol doet heel wat stof opwaaien. Onder meer over de zeer expliciete seksscènes, maar ook vanwege het gerucht dat het hoofdpersonage gespeeld door Lily-Rose Depp (24) gebaseerd zou zijn op niemand minder dan Britney Spears (41). De jonge ster reageert nu zelf op deze speculaties bij Extra. ,,Dit is een fictief personage.”
-
PREMIUMTips
Juni voor veel gezinnen stressvolle maand: ‘Werk als team om de hectiek aan te kunnen’
-
-
-
recensie
The Idol met Lily-Rose Depp: een ‘fantasie van vieze mannetjes’ of realistisch?
Is het een uit de hand gelopen soapserie? Een parodie op de hedendaagse amusementsindustrie? Of een serieuze poging om misstanden in de muziekscene van Hollywood aan te kaarten? Het probleem met het veelbesproken en omstreden The Idol is dat de serie alle kanten opwaait. Alsof de makers niet goed weten voor welke toonzetting ze wilden kiezen. -
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek.