Djokovic en Federer tegen elkaar bij ATP Finals in Londen
Novak Djokovic en Roger Federer treffen elkaar in de groepsfase van de ATP Finals, het eindejaarstoernooi in de O2 Arena in Londen voor de beste acht tennissers van dit jaar.
Delen per e-mail
Dat is het resultaat van de loting die dinsdag werd verricht. De Serviër en de Zwitser treffen in hun poule verder de Oostenrijker Dominic Thiem en de Italiaan Matteo Berrettini.
In de andere poule komt de huidige nummer 1 van de wereld Rafael Nadal uit tegen de Rus Daniil Medvedev, de Griek Stefanos Tsitsipas en de Duitser Alexander Zverev. De deelname van de Spanjaard is vanwege een blessure nog niet 100 procent zeker. Hij is met Djokovic in gevecht over wie het tennisjaar afsluit als leider van de wereldranglijst. De eerste enkelpartij gaat zondag in de O2 Arena tussen Djokovic en Berrettini.
Zverev is de titelverdediger. Djokovic won het toernooi vijf keer, Federer zelfs zes keer. In het dubbelspel komt Jean-Julien Rojer in actie samen met zijn vaste partner Horia Tecau.
Het Nederlands/Hongaarse duo, winnaars in 2015, stuit in de poulefase op de Colombianen Juan Sebastián Cabal en Robert Farah, het Duitse duo Kevin Krawietz en Andreas Mies en de Fransen Pierre-Hugues Herbert en Nicolas Mahut.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
video Djokovic voor vijfde keer de beste in Parijs
Novak Djokovic heeft voor de vijfde keer het masterstoernooi van Parijs op zijn naam geschreven. De Serviër, die de eerste plaats op de wereldranglijst maandag moet afstaan aan Rafael Nadal, was in de finale te sterk voor de Canadees Denis Shapovalov: 6-3, 6-4. Djokovic stond de hele week geen set af in Parijs, al speelde hij wel de nodige tiebreaks. -
Verhuurde Eiting keert terug naar Ajax voor herstel zware knieblessure
Carel Eiting keert terug naar Ajax, de club die hem dit seizoen op huurbasis naar Huddersfield Town stuurde. De 22-jarige middenvelder heeft een zware knieblessure opgelopen en komt de komende maanden niet meer in actie. -
Bertens nummer 9 Rafael Nadal voor het eerst dit jaar op 1
De naam van Rafael Nadal prijkt voor het eerst dit jaar bovenaan de wereldranglijst. De 33-jarige Spanjaard heeft de eerste plaats overgenomen van Novak Djokovic, die afgelopen week weliswaar het masterstoernooi van Parijs won, maar toch moest plaatsmaken voor Nadal. -
Video Curry met Golden State Warriors te sterk voor LA Lakers, opnieuw glansrol voor Harden bij Nets
De Golden State Warriors waren afgelopen nacht met 115-113 te sterk voor Los Angeles Lakers, het team van sterspeler LeBron James. De Warriors (NBA-kampioen in 2015, 2017 en 2018) maakten in het Staples Center in Los Angeles een achterstand van 19 punten ongedaan tegen de titelverdediger in de NBA. -
PREMIUM
Waarom Messi zich na 752 duels niet meer kon beheersen
In 752 officiële duels voor FC Barcelona kreeg hij nooit de rode kaart. Wat gebeurde er met Leo Messi in duel 753 waardoor hij een tegenstander van zich af sloeg?
-
PREMIUM
Vanavond tegen PSV Jonk zet Volendam naar zijn hand: ‘Leuk als mijn naam valt bij eredivisieclubs’
FC Volendam weet vanavond de ogen van de voetbalwereld weer even op zich gericht, als het in het toernooi om de TOTO KNVB-beker speelt tegen PSV. Succestrainer Wim Jonk kijkt uit naar de confrontatie met de club waar hij drie seizoenen voetbalde. -
Nadal denkt ATP Finals te kunnen spelen
Rafael Nadal gaat ervan uit dat hij toch kan meedoen aan de ATP Finals in Londen. De Spanjaard moest zich zaterdag met een buikspierblessure afmelden voor de halve finales van het masterstoernooi in Parijs. Maar hij is positief over zijn deelname aan het eindejaarstoernooi in Londen na een onderzoek op Mallorca. -
Unnerstall over reserverol bij PSV: 'Niemand heeft er iets aan als ik Mvogo kloteballen ga geven'
Lars Unnerstall moest bij PSV lang op zijn kans wachten. Na een aantal mindere optredens van de inmiddels vertrokken Jeroen Zoet greep toenmalig hoofdtrainer Mark van Bommel in. Hij posteerde de Duitse doelman onder de lat, maar Unnerstall is nu terug bij af. Wrok koestert hij niet.