Manchester United nadert Engelse landstitel
Manchester United krijgt de Engelse landstitel steeds meer in het vizier. De koploper versloeg zaterdag in eigen stadion Fulham met 2-0 en behoudt zeven punten voorsprong op directe achtervolger Arsenal, dat zondag met 3-1 bij Blackpool won. Arsenal moet nog zeven competitiewedstrijden spelen, ManUnited zes.
Dimitar Berbatov opende de score in de twaalfde minuut voor Manchester. De tweede treffer kwam na ruim een half uur spelen op naam van mede-aanvaller Antonio Valencia. Doelman Edwin van der Sar deed niet mee. Trainer Alex Ferguson lijkt de Nederlander voorlopig alleen in te zetten in de belangrijkste wedstrijden, zoals afgelopen woensdag in de kwartfinale van de Champions League tegen Chelsea. Manchester won toen in Londen, mede dankzij 'Sar' met 1-0.
Ferguson paste zijn elftal in vergelijking met dat duel op bijna alle posities aan. Spits Wayne Rooney ontbrak wegens een schorsing. ''In deze fase van de competitie gaat het om het resultaat'', zei Ferguson. ''We hebben niet goed gespeeld en waren in de tweede helft slordig in balbezit. Kansen op meer doelpunten kregen we genoeg.''
Robin van Persie
Arsenal stond bij Blackpool binnen twintig minuten al met 2-0 voor door treffers van Emmanuel Eboué en Abou Diaby. Even na rust kwam Blackpool terug via Gary Taylor-Fletcher. Robin van Persie maakte een einde aan de hoop van de thuisploeg. De aanvaller besliste de wedstrijd een kwartier voor tijd.
Jens Lehmann verdedigde het doel van Arsenal. De 41-jarige Duitser werd daarmee de oudste niet-Brit in de Premier League.
Chelsea
Chelsea herstelde zich zaterdag van de klap in de Champions League tegen Manchester door het thuisduel met Wigan Athletic met 1-0 te winnen. Florent Malouda nam halverwege de tweede helft het winnende doelpunt voor zijn rekening. Chelsea steeg door de zege naar de derde plaats, met twee punten voorsprong op Manchester City. ''Het was moeilijk om ons te focussen op deze wedstrijd'', zei coach Carlo Ancelotti, die daarmee doelde op de tweestrijd in de Champions League met Manchester United.
Tottenham Hotspur verstevigde de vijfde plaats. De ploeg van coach Harry Redknapp boekte ook een zege met maar één doelpunt verschil. Stoke City, de nummer twaalf, werd met 3-2 verslagen. Alle doelpunten vielen voor rust. Peter Crouch scoorde twee keer voor de Spurs, waar Rafael van der Vaart de hele wedstrijd meedeed. (ANP)
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
met video
Ferrari's heersen tijdens tweede vrije training in Monaco, vierde tijd voor Max Verstappen
Max Verstappen is in de tweede vrije training van de Grand Prix van Monaco niet verder gekomen dan een vierde tijd. Charles Leclerc liet net als in de eerste training eerder vanmiddag de snelste tijd klokken. De Monegask van Ferrari was bijna een halve seconde sneller dan zijn Nederlandse rivaal. -
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het zelfs om 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zo hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro per liter, minimaal 40 cent minder dan in Nederland. Loont het om daarom naar Duitsland te rijden voor een tankbeurt? -
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda. -
Botic van de Zandschulp sneuvelt in derde ronde Roland Garros tegen imponerende Rafael Nadal
Voor Botic van de Zandschulp is de derde ronde van Roland Garros het eindstation. De Nederlander ging op Court Suzanne-Lenglen onderuit tegen de ijzersterke recordwinnaar Rafael Nadal, ondanks dat hij zich in de laatste set terugknokte uit vrijwel kansloze positie: 3-6 2-6 4-6.
-
PREMIUM
Wonder tegen Nadal blijft uit voor Van de Zandschulp: ‘Ik had perfect moeten spelen om het hem moeilijk te maken’
De kloof tussen de subtop en de top van het tennis is groot. Vraag het maar aan Botic van de Zandschulp, die vrijdag Rafael Nadal trof in de derde ronde van Roland Garros. Hij hoopte op een wonderlijke zege, maar maakte geen schijn van kans tegen de klasbak van Mallorca: 6-3, 6-2, 6-4. -
Alleen Joost Luiten en Lars van Meijel overleven tweede ronde Dutch Open
Met Joost Luiten en Lars van Meijel hebben twee Nederlandse golfers de ‘cut’ gehaald na de tweede dag van het Dutch Open. Voor Wil Besseling en Darius van Dries zit de Dutch Open erop. Besseling kwam na een ronde van 75 slagen uit op 146, twee slagen boven het baangemiddelde, net als Van Driel die eerder op de dag rondging in 76 slagen. -
Koen Bouwman stelt als eerste Nederlander ooit bergtrui in Giro d'Italia veilig
Koen Bouwman heeft in de negentiende etappe van de Giro d’Italia de bergtrui veiliggesteld. Het enige wat de 28-jarige Nederlander nog moet doen om de trui ook mee naar huis te nemen, is de ronde uitrijden. De renner van Jumbo-Visma wordt dan de vierde Nederlander ooit die een bergtrui wint in een grote ronde, en de eerste die het in de Giro lukt.