Zo komen de sporters de hete zomer door

FotoserieHet is een hete zomer. Veel atleten zitten al druk in de voorbereiding op het nieuwe seizoen, andere (ex-)sporters genieten nog van hun vakantie. Bekijk hieronder de beste zomerfoto's van de afgelopen dagen. 

Lionel Messi, Cesc Fàbregas en Luis Suárez

Cenita Top, con gente Top 🙏🏻

247.4k Likes, 843 Comments - Cesc Fàbregas (@cescf4bregas) on Instagram: "Cenita Top, con gente Top 🙏🏻"

Melvin Platje

🔴⚪️⚫️ ⚽️⚽️⚽️💪 Enjoying every moment in Bali❤️

5,323 Likes, 61 Comments - MelvinPlatje (@melvinplatje9) on Instagram: "🔴⚪️⚫️ ⚽️⚽️⚽️💪 Enjoying every moment in Bali❤️"

Kenny Tete & Memphis Depay

Balade dans les rues de Londres avant la rencontre face à Arsenal ! 🔴🔵 📸 @damienlgphoto

21.5k Likes, 64 Comments - Olympique Lyonnais (@ol) on Instagram: "Balade dans les rues de Londres avant la rencontre face à Arsenal ! 🔴🔵 📸 @damienlgphoto"

Yasmin Geerlings

Was weer n top weekie met jou!!!🌊🐬🐠🍒💨🎉

393 Likes, 2 Comments - Yasmin Geerlings (@yasmin10_) on Instagram: "Was weer n top weekie met jou!!!🌊🐬🐠🍒💨🎉"

Mauro Icardi

❤️

67.8k Likes, 0 Comments - Μαυʀɸ Iϲαʀδι - MI9 (@mauroicardi) on Instagram: "❤️"

Ana Pavkovic

@ Yesterday's wedding ❤️ #Love #SpecialDay #Sarajevo

294 Likes, 9 Comments - Ana Pavković (@anapavkovic) on Instagram: "@ Yesterday's wedding ❤️ #Love #SpecialDay #Sarajevo"

Wout Weghorst

Stan Wawrinka

Razvan Marin

Tess Wester & Mart Lieder

You. Me. Us 💞 #allyouneedislove #eneenschoonbroerdiestiekemfotosmaakt #kanniewel #iksmelthier #doordehitte #endoorhem #helemaalverliedert

5,841 Likes, 16 Comments - Tess Wester (@tessiewester) on Instagram: "You. Me. Us 💞 #allyouneedislove #eneenschoonbroerdiestiekemfotosmaakt #kanniewel #iksmelthier..."

Royston Drenthe

#drenthegang for ever ❤️

541 Likes, 11 Comments - Royston Ricky Drenthe (@roya2faces) on Instagram: "#drenthegang for ever ❤️"

Ronaldinho

Ensinando a minha princesa @charlottenunesdeassis os fundamentos do futevôlei kkkkkk essa vai puxar o tio! 💪🏾 🤙🏾

293.6k Likes, 743 Comments - Ronaldo de Assis Moreira (@ronaldinho) on Instagram: "Ensinando a minha princesa @charlottenunesdeassis os fundamentos do futevôlei kkkkkk essa vai puxar..."

Shanice van de Sanden

Time to go home... ✌🏽🛫

13.8k Likes, 75 Comments - Shanice Van De Sanden (@svandesanden) on Instagram: "Time to go home... ✌🏽🛫"

Roberto Firmino

@kenoaresort 🔝

390.6k Likes, 1,113 Comments - Bobby Firmino (@roberto_firmino) on Instagram: "@kenoaresort 🔝"

Ellen Hoog & Naomi van As

Die meid op rechts is hartstikke jarig, 29 jaar toch Sjaan? 🎉🎉❤❤ #3maandengeledenalweer #kleinebaby's

12.9k Likes, 76 Comments - Ellen Hoog (@ellen_hoog) on Instagram: "Die meid op rechts is hartstikke jarig, 29 jaar toch Sjaan? 🎉🎉❤❤ #3maandengeledenalweer..."

Mohamed Salah

☕️☕️

635.8k Likes, 4,698 Comments - Mohamed Salah (@mosalah) on Instagram: "☕️☕️"

Bastian Schweinsteiger & Ana Ivanovic

Lunch date with my hubby in beautiful Chicago 👫☀

42.9k Likes, 146 Comments - Ana Ivanovic (@anaivanovic) on Instagram: "Lunch date with my hubby in beautiful Chicago 👫☀"

Raheem Sterling

Shark team 🦈👀 @benmendy23

69.8k Likes, 211 Comments - Raheem Sterling x 😇 (@sterling7) on Instagram: "Shark team 🦈👀 @benmendy23"

Alex Morgan

date night

660.5k Likes, 2,708 Comments - Alex Morgan (@alexmorgan13) on Instagram: "date night"

David Neres

❤️

128.3k Likes, 11 Comments - David Neres (@davidneres) on Instagram: "❤️"

Kevin Strootman

Jetlag workout done⏰🏋🏻‍♂️

5,944 Likes, 52 Comments - Kevin Strootman (@kevinstrootman) on Instagram: "Jetlag workout done⏰🏋🏻‍♂️"

Sophie Polkamp

Gister was 🔥 #liefie #indewurggreep #topdaggie . . . 📸: @hofmanjoost

301 Likes, 16 Comments - sᴏᴘʜɪᴇ ᴘᴏʟᴋᴀᴍᴘ (@sophiepolkamp) on Instagram: "Gister was 🔥 #liefie #indewurggreep #topdaggie . . . 📸: @hofmanjoost"

Iker Casillas & Cesc Fàbregas

Reencuentros que molan @cescf4bregas 🍣🥗🥧🍉

207.9k Likes, 833 Comments - Iker Casillas (@ikercasillas) on Instagram: "Reencuentros que molan @cescf4bregas 🍣🥗🥧🍉"

Suzanne Schulting

Summer is calling..🔥

15.3k Likes, 98 Comments - Suzanne Schulting (@suzanneschulting) on Instagram: "Summer is calling..🔥"

Stephen Curry

un, deux, trois, quatre, cinq, six sept années pour notre petite fille 🙏🏽 Bon anniversaire! 🇫🇷

1.5m Likes, 6,996 Comments - Wardell Curry (@stephencurry30) on Instagram: "un, deux, trois, quatre, cinq, six sept années pour notre petite fille 🙏🏽 Bon anniversaire! 🇫🇷"

Danielle Collins

🐆

379 Likes, 19 Comments - Danielle Collins (@danimalcollins) on Instagram: "🐆"

Anouk Hoogendijk

Privé paradijs in mijn dromen ⬅️➡️ de werkelijkheid..... 💙😂 #waarisnoukie #zoekmijopfoto2 #nofilter #echtwaar #zoblauw #beetjetoeristisch #maartochmooi #zakynthos

11.6k Likes, 138 Comments - Anouk Hoogendijk (@anoukhoogendijk) on Instagram: "Privé paradijs in mijn dromen ⬅️➡️ de werkelijkheid..... 💙😂 #waarisnoukie #zoekmijopfoto2 #nofilter..."

Kika van Es

Wie is er nog meer toe aan wat extra verkoeling deze zomer? Vergeet daarna niet je summerhair goed te verzorgen! #createyourconfidence #summer #oilelixer

338 Likes, 10 Comments - Kika van Es (@kikavanes) on Instagram: "Wie is er nog meer toe aan wat extra verkoeling deze zomer? Vergeet daarna niet je summerhair goed..."

Jackie Groenen

Can we stay here all year? 😍 @efteling @jenzel07 ♥️

25.7k Likes, 431 Comments - Jackie Groenen (@jackie_groenen_14) on Instagram: "Can we stay here all year? 😍 @efteling @jenzel07 ♥️"

Novak Djokovic

Instagram post by Novak Djokovic * Jul 22, 2019 at 5:00pm UTC

409.5k Likes, 2,770 Comments - Novak Djokovic (@djokernole) on Instagram

Daniëlle van de Donk

It is what it is 💭

79.9k Likes, 1,280 Comments - Daniëlle van de Donk (@daniellevddonk) on Instagram: "It is what it is 💭"

Danny Drinkwater

☀️ 💦 today is supposed to be the hottest day of the year in the uk... remember, stay hydrated. #drinkwater #ukheatwave

128 Likes, 0 Comments - Danny Drinkwater (@dannydrinkwater) on Instagram: "☀️ 💦 today is supposed to be the hottest day of the year in the uk... remember, stay hydrated...."

Desiree van Lunteren

Er stonden maar 100 man te wachten, maar ik nam even de tijd😃. #bali #waterval #janeinthejungle

13.8k Likes, 205 Comments - Desiree van Lunteren (@dvlunteren) on Instagram: "Er stonden maar 100 man te wachten, maar ik nam even de tijd😃. #bali #waterval #janeinthejungle"

Max Verstappen

Reunited

156k Likes, 1,604 Comments - Max Verstappen (@maxverstappen1) on Instagram: "Reunited"

Lieke Martens

Strike a pose 💁🏻‍♀️

188.1k Likes, 1,348 Comments - Lieke Martens (@liekemartens) on Instagram: "Strike a pose 💁🏻‍♀️"

Nicolás Tagliafico

☀️🏝⛱

97.9k Likes, 1,308 Comments - Nicolas Tagliafico (@tagliafico3) on Instagram: "☀️🏝⛱"

Sarina Wiegman

Vakantie! Uitrusten, opladen en genieten met familie en vrienden. Eind augustus komen we weer bij elkaar voor EK-kwalificatie; dus graag tot 3 september in het Abe Lenstra Stadion! Of 30/8 in Tallinn in Estland😉.

6,278 Likes, 126 Comments - Sarina Wiegman (@sarina.wiegman) on Instagram: "Vakantie! Uitrusten, opladen en genieten met familie en vrienden. Eind augustus komen we weer bij..."

Lionel Messi

🏝 @leomessi

1.5m Likes, 7,091 Comments - Antonela Roccuzzo (@antonelaroccuzzo) on Instagram: "🏝 @leomessi"

Jill Roord

s u m m e r glow 🌞 #createyourconfidence #glisskur

8,948 Likes, 203 Comments - Jill Roord (@jillroord) on Instagram: "s u m m e r glow 🌞 #createyourconfidence #glisskur"

Alejandro ‘Papu’ Gómez

📍BERGAMO day off ❤️ @linda.raff #coty

41.6k Likes, 71 Comments - ıllıllı Papu Gomez ıllıllı (@papugomez_official) on Instagram: "📍BERGAMO day off ❤️ @linda.raff #coty"

Jessy Kramer

🌴☀️💦 #southoffrance🇫🇷

1,413 Likes, 10 Comments - Jessy Kramer (@jessykramer5) on Instagram: "🌴☀️💦 #southoffrance🇫🇷"

Erben Wennemars

Alpe d'Huez WARM!! #sportgeluk @specialized_nlbe @polarbenelux

1,483 Likes, 20 Comments - Erben Wennemars (@erbenwennemars) on Instagram: "Alpe d'Huez WARM!! #sportgeluk @specialized_nlbe @polarbenelux"

Eva Hovenkamp

That summer feeling ... 💀 #ikbennietmoe

592 Likes, 4 Comments - Eva Hovenkamp (@evahovenkamp) on Instagram: "That summer feeling ... 💀 #ikbennietmoe"

Aad de Mos

#tropenrooster #kempinskyhotel #Estepona #personaltrainer @correia.makengo #thursdaymorning #goodvibe #fitness

357 Likes, 60 Comments - Aad De Mos (@aad300) on Instagram: "#tropenrooster #kempinskyhotel #Estepona #personaltrainer @correia.makengo #thursdaymorning..."

Laura en Lisanne de Witte

Smiling despite the heat 🔥🥵#ZusjesDeWitte

2,862 Likes, 38 Comments - Laura de Witte (@lauradewitte) on Instagram: "Smiling despite the heat 🔥🥵#ZusjesDeWitte"

Sergio Agüero

😎🤟🏽

371.5k Likes, 2,616 Comments - Sergio Leonel Agüero (@10aguerosergiokun) on Instagram: "😎🤟🏽"

Dominika Cibulkova

🌊

8,482 Likes, 20 Comments - Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on Instagram: "🌊"

Bas Nijhuis

Ook bij extreme hitte wordt er gewoon getraind ☀️😂 Niet zeiken,hooien! #hittegolf #warmte #afzien

1,589 Likes, 37 Comments - Bas Nijhuis (@nijhuis_bas) on Instagram: "Ook bij extreme hitte wordt er gewoon getraind ☀️😂 Niet zeiken,hooien! #hittegolf #warmte #afzien"

Eugenie Bouchard

part of the ocean rescue team 🤣

109k Likes, 987 Comments - Genie Bouchard (@geniebouchard) on Instagram: "part of the ocean rescue team 🤣"

Luís Figo

Chilling 💦🌞

82.5k Likes, 396 Comments - Luís Figo (@luis__figo) on Instagram: "Chilling 💦🌞"

Volledig scherm
Roberto Firmino © instagram.com/roberto_firmino/