Er liggen bloemen aan de voeten van het beeld van De Schoenmaker op het Sint Jansplein in Moergestel. De man die daar model voor stond, Fons van Herck, is deze week overleden.
Volledig scherm
PREMIUM
Er liggen bloemen aan de voeten van het beeld van De Schoenmaker op het Sint Jansplein in Moergestel. De man die daar model voor stond, Fons van Herck, is deze week overleden. © Pix4Profs / Jules van Iperen

Bloemen voor Fons, de schoenmaker die als standbeeld in Moergestel voortleeft

MOERGESTEL - Met carnaval staat een steek op het hoofd van De Schoenmaker van Moergestel. Bij verkiezingen en kampioenschappen hangen politieke partijen en voetbalclubs hun sjaaltjes om zijn nek

  1. Pas weken na je dood gevonden worden, het gebeurt regelmatig in Brabant: ‘Soms komen de vliegen je tegemoet’
    PREMIUM

    Pas weken na je dood gevonden worden, het gebeurt regelmatig in Brabant: ‘Soms komen de vliegen je tegemoet’

    DEN BOSCH/EINDHOVEN – Mensen die in hun woning of de buitenlucht zijn gestorven maar pas dagen, weken of maanden later gevonden worden. In Brabant gebeurde dat afgelopen jaar 103 keer, blijkt nu de Brabantse GGD’s voor het eerst deze lijkvindingen in kaart hebben gebracht. Ook dit weekend werd er weer iemand pas na maanden gevonden. Je moet er als forensisch arts wel tegen kunnen. ,,Al na een week beginnen huid en haar los te laten.”
    Tilburg