Drie bezoekers feest Kaatsheuvel doen aangifte om ‘needle spiking’, geen naalden gevonden
KAATSHEUVEL - Drie mensen hebben bij de politie aangifte gedaan omdat ze denken dat ze zaterdagavond met een injectienaald zijn geprikt op het Pleinfestival in Kaatsheuvel. De politie laat weten nog druk bezig te zijn met onderzoek; het is nog altijd de vraag of er echt sprake is van ‘needle spiking’.
Duidelijk is wel dat zich zondag en maandag geen nieuwe mogelijke slachtoffers hebben gemeld. De politie had opgeroepen dat feestgangers die zich zondag niet goed voelden zich bij de huisarts moesten melden, maar dat heeft niemand gedaan.
Zes mensen meldden zich zaterdagavond bij de EHBO-post van het feest, omdat ze zich niet lekker voelden. Ze hadden het vermoeden dat ze stiekem geprikt waren met een injectienaald, met de bedoeling hen te drogeren. Op andere plaatsen in het land gingen afgelopen week vergelijkbare verhalen.
Geen naalden gevonden
Een 18-jarige vrouw is onwel naar het ziekenhuis gebracht. De politie laat maandagochtend weten dat drie mensen aangifte hebben gedaan, maar dat nog altijd niet is vastgesteld of er daadwerkelijk met naalden is geprikt. Er zijn op het Anton Pieckplein geen naalden of resten van spuiten gevonden.
Het onderzoek van de FO (Forensische Opsporing) richt zich vooral op gesprekken met de zes mensen die zich met klachten meldden bij de EHBO. Ook worden er camerabeelden bekeken. Over het onderzoek - bijvoorbeeld of bij de vermeende slachtoffers wondjes van een naald te zien zijn - wil de politie nog niets kwijt.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Koningin Máxima in Tilburg om te kijken hoe het staat met haar nieuwe, geborduurde gordijnen
TILBURG - Een klein halfjaar wordt er nu geborduurd - handmatig en machinaal - aan de nieuwe gordijnen voor de Chinese Zaal in Paleis Huis ten Bosch. Hoogste tijd voor koningin Máxima om eens te komen kijken bij het TextielLab van het TextielMuseum Tilburg hoe het er mee staat. En dat deed ze deze donderdag. -
Waarom we steeds vaker een lekke band hebben op vakantie
Auto's hebben steeds vaker een lekke band in het buitenland. Tien jaar geleden ging het in 20 procent van de pechgevallen in het buitenland om een lekke band, nu is dat 29 procent. Dat meldt de Belgische mobiliteitsorganisatie VAB. -
Hennepkwekers in Tilburg lopen tegen de lamp na meldingen uit de buurt
TILBURG - De politie heeft vrijdag een hennepkwekerij aan de Groenstraat in Tilburg opgerold. Dat gebeurde nadat mensen anoniem melding hadden gedaan van een verdachte situatie. -
PREMIUM
Oudste verpleeghuis Tilburg legt het loodje, slopershamer start maandag aan ‘tweede helft’
TILBURG - Het sloopwerk is halverwege, in oktober moet woonzorgcentrum De Kievitshorst in Tilburg-West helemaal zijn verdwenen. Dan wordt twee jaar lang gebouwd aan een geheel nieuwe Kievitshorst, met een tien lagen hoge toren als blikvanger. -
PREMIUM
Anita de Haas ontvangt Tilburg Trofee vanwege haar inzet voor Huis van Muziek en Spoorpark
TILBURG - Anita de Haas heeft zaterdag uit handen van burgemeester Theo Weterings de Tilburg Trofee ontvangen. Ze kreeg de gemeentelijke onderscheiding vanwege haar inzet voor de totstandkoming van het Huis van Muziek en andere initiatieven in de stad, waaronder het Spoorpark.
-
Zo ontmoedigt je smarthome inbrekers tijdens je vakantie
Vakantie is fijn, maar voor veel mensen kan het achterlaten van hun huis ook veel stress opleveren. Ben jij bang voor inbrekers, heb je huisdieren die niet mee mogen of verwacht je post terwijl jij in een tropisch oord zit? Dan bieden deze smarthometoepassingen soelaas. -
PREMIUM
Tilburgse Ereprent voor koor Cantiqua bij 100-jarig jubileum
TILBURG - Gemengd koor Cantiqua heeft zondag bij de viering van het 100-jarig bestaan de Tilburgse Ereprent ontvangen. Burgemeester Theo Weterings reikte de gemeentelijke onderscheiding uit tijdens een reünie voor (oud-)leden in wijkcentrum de Symfonie. -
PREMIUMhuisarts vertelt
Op bezoek bij meneer Lobi: ‘Uw vrouw zegt dat u verslaafd bent geraakt aan de bank’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken.