Rashif El Kaoui reconstrueert samen met Ahmet Polat de route die zijn vader vanuit Marokko richting België aflegde. Zijn vader stierf uiteindelijk in Zuid-Frankrijk.
Volledig scherm
PREMIUM
Rashif El Kaoui reconstrueert samen met Ahmet Polat de route die zijn vader vanuit Marokko richting België aflegde. Zijn vader stierf uiteindelijk in Zuid-Frankrijk. © Danny Willems

Rashif El Kaoui volgt het spoor van zijn pa die hij amper heeft gekend

TILBURG/DEN BOSCH -  ,,Ik ben een bastaard, een halfbloed, een vuilnisbakkenras. Mijn X-chromosoom komt uit de Vlaamse Kempenklei, mijn Y-chromosoom uit het mulle Atlaszand.” 

  1. Missie Vierde Divisie | Spits met clubliefde is de held van Nemelaer: ‘Als klein jongetje hoopte ik al dat het zo ver zou komen’
    PREMIUM
    amateurvoetbal

    Missie Vierde Divisie | Spits met clubliefde is de held van Nemelaer: ‘Als klein jongetje hoopte ik al dat het zo ver zou komen’

    In de rubriek Missie Vierde Divisie volgen we de Brabantse amateurclubs die in de eerste klasse strijden om promotie. Het belooft een zinderend seizoensslot te worden waarin Kruisland, Nemelaer en Best Vooruit allen dromen van promotie. Elke week blikken we terug én vooruit. In deze tweede aflevering: hoe een jonge spits Nemelaer in vuur en vlam zet.
    Haaren