Tweede plek van Trappers komt in gevaar na nipte nederlaag in Hamburg
De strijd om de tweede plaats in de Oberliga Nord ligt helemaal open na de nederlaag van Tilburg Trappers bij Crocodiles Hamburg dinsdagavond (5-4).
Trappers-coach Doug Mason kondigde het zondag al aan: er volgen nu een paar lastige wedstrijden voor zijn ploeg, te beginnen met die in Hamburg. Crocodiles begon de competitie uitstekend, maar is de laatste tijd zeer wisselvallig. Tegen Trappers wisten de Hamburgers zich echter op te richten.
Trappers nam twee keer een voorsprong - door treffers van Raymond van der Schuit en Marvin Timmer, maar aan het eind van de tweede periode had de thuisploeg een 3-2 voorsprong genomen. Snel in de derde periode bracht Brett Bulmer de Tilburgers nog wel langszij, maar in de slotfase ging het toch nog mis.
Volgens Mason was zijn ploeg niet minder dan Crocodiles. ,,Maar we zijn niet effectief genoeg geweest bij het benutten van onze kansen. En we hebben een paar tegendoelpunten echt weggegeven.” Van dat laatste noemde hij een voorbeeld. ,,Jordy van Oorschot speelde een prima wedstrijd, maar miste bij het uitverdedigen een keer de puck volledig. En daaruit scoorde Crocodiles dan meteen. Dat heeft niets met tactiek of inzet te maken, dat is gewoon pech.”
De coach van de Tilburgers wanhoopt niet. ,,We hebben het nog altijd in eigen hand. Saale Bulls is nu dan wel in punten gelijk met ons gekomen, maar wij hebben een wedstrijd minder gespeeld. Het wordt nog spannend, maar dat is ook wel het mooie van sport.”
Vrijdag gaat Trappers op bezoek bij Füchse Duisburg, zondagavond (19.00 uur) komt Hammer Eisbären naar Stappegoor.
Crocodiles Hamburg - Tilburg Trappers 5-4 (2-2, 1-0, 2-2). 6. Van der Schuit 0-1, 16. Rajala 1-1, 16. Timmer 1-2, 17. Jentsch 2-2, 24. Schaludek 3-2, 43. Bulmer 3-3 (pp), 52. Reed 4-3 (penaltyshot), 58. Zuravlev (empty net) 5-3, 59. De Hondt 5-4. Strafminuten: 6-4. Schoten op doel: 35-45. Toeschouwers: 836.
Overige uitslagen, o.a.: Füchse Duisburg - Saale Bulls Halle 1-5, Hannover Scorpions - Rostock Piranhas 3-0, Diez Limburg - IceFighters Leipzig 1-5, Krefelder EV - Hannover Indians 1-4.
Stand aan kop: 1. Hannover Scorpions 48-136, 2. Trappers 48-103, 3. Saale Bulls Halle 49-103, 4. Hannover Indians 18-99, 5. Crocodiles Hamburg 48-91.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging -
PREMIUMEnergie
Sluit je nu een jaarcontract af, dan ben je ook komende winter verzekerd van hetzelfde tarief
Deze week maakte Essent bekend dat het weer jaarcontracten aanbiedt. Lange tijd was het door de onzekere energiemarkt niet mogelijk voor consumenten om vaste contracten af te sluiten. Is het verstandig om nu vast te zetten? -
PREMIUM
Bijna een jaar stond Trappers-aanvaller Tijn Jacobs aan de kant door een zware knieblessure: ‘Ik zag het even niet meer zitten’
Liefst 338 dagen stond Tijn Jacobs aan de kant met een zware knieblessure. Afgelopen zondag maakte de 22-jarige aanvaller van Tilburg Trappers zijn rentree in de Oberliga Nord. -
PREMIUM
Van der Schuit schittert voor Trappers, maar staat met lege handen na kraker: ‘Laat dit een wake-up call zijn’
Na een zinderend gevecht met Saale Bulls Halle moest Tilburg Trappers het hoofd buigen: 3-5. De strijd om de tweede plaats in de Oberliga Nord nadert het kookpunt. -
Kersverse vader Giovanni Vogelaar met zege terug bij Tilburg Trappers: ‘Echt het allermooiste dat er is’
Tilburg Trappers moest gisteravond diep gaan tegen Icefighters Leipzig. Maar dankzij een frommelgoal van Danny Stempher won de thuisploeg met 3-2. De zege was een mooi extraatje voor Giovanni Vogelaar, die maandag vader is geworden van een zoontje.
-
PREMIUM
Man filmde stiekem jaar lang in dameskleedkamer marechaussee; slachtoffer is verdrietig en boos
ARNHEM/DEN BOSCH - ,,Ik weet niet wat me ertoe gebracht heeft”, zei een 44-jarige man uit Kaatsheuvel voor de militaire rechtbank in Arnhem. Hij stond terecht voor het stiekem filmen in de douche- en kleedruimtes voor vrouwen bij de marechaussee in Den Bosch.Kaatsheuvel -
-
-
Met drie powerplaygoals slaat Trappers beslissende kloof bij Diez Limburg
Trappers heeft zondagavond geen fout gemaakt in de stijd om de tweede plaats in de eindstand van de Oberliga Nord. Op bezoek bij Diez Limburg won de ploeg van Doug Mason met 2-5. -
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk.