PREMIUM
Doe-week in Dommelen: Op expeditie
DOMMELEN - 'Op Expeditie' is het thema in de 2018-editie van de Doe-Week in Dommelen die maandag van start is gegaan.
,,Dat thema wordt meestal in het najaar bepaald”, vertelt Geoffrey van Gerven, een van de bestuursleden van de Doe-Week, ,,en loopt als een soort rode draad door alle activiteiten van de week. Wij gaan deze keer met de kinderen op expeditie in Dommelen en omgeving. Daar rondkijken, speuren en dingen ontdekken. Daarvoor hebben we onder andere een speurtocht, een maïsdoolhof en een survivaltocht uitgezet.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda. -
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het zelfs om 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zo hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro per liter, minimaal 40 cent minder dan in Nederland. Loont het om daarom naar Duitsland te rijden voor een tankbeurt? -
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk.