Rico Verhoeven wil in oktober rentree maken: ‘Mijn enige wedstrijd van het jaar’
Rico Verhoeven verwacht pas eind oktober zijn rentree te maken in de boksring. De wereldkampioen is herstellende van de zware oogblessure die hij opliep in zijn epische gevecht van vorig jaar met Jamal Ben Saddik. Verhoeven won die partij en prolongeerde zo zijn titel in het zwaargewicht bij Glory.
Sindsdien kwam de Nederlandse kickbokser niet meer in actie. ,,Ik ben oké. Maar de dokters hebben me wel geadviseerd om pas op de plaats te maken”, zegt Verhoeven zondagavond bij Humberto. ,,Er zit nog wel een verdikking. Om complicaties te voorkomen is het niet slim om nu al de ring in te stappen met deze blessure.”
Zijn rentree zal er op 29 oktober komen bij een speciaal evenement in Ahoy Rotterdam, genaamd Hit It. Het is een nieuwe sport- en entertainmentshow waar Verhoeven zelf de drijvende kracht achter is. Het zal geen titelgevecht worden, maar de bedoeling is wel dat hij een tegenstander van formaat treft.
,,Het wordt de eerste keer dat ik weer ga vechten na mijn blessure. En waarschijnlijk wordt het ook mijn enige partij van het jaar.” Dat zal gebeuren in een bijzondere ambiance. ,,We gaan een gloednieuw evenement neerzetten, waarin sport en live entertainment met elkaar vervlochten worden. Sport, show en interactie met het publiek moeten centraal staan.”
Lees hier wat onze columnist Remy Bonjasky schreef over een rentree na een oogblessure.
Bekijk onze video’s over vechtsport:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMKoken & Eten
Granola supergezond? Als je dit erin doet, krijg je alsnog een suikerpiek (en dip)
Granola is een van de populairste ingrediënten bij het ontbijt. Wie granola kiest, denkt ook automatisch gezond bezig te zijn, maar klopt dat wel? Alles hangt af van de mix van de ingrediënten in de granola en hoe je die klaarmaakt, vindt chef en voedingsdeskundige Sandra Bekkari. -
Zuid-Afrikaanse bokser overlijdt in ziekenhuis na gevecht tegen ‘onzichtbare’ tegenstander
Een akelig tafereel in Durban tijdens een bokswedstrijd. Simiso Buthelezi raakte de weg kwijt, moest de wedstrijd staken, ging met spoed naar het ziekenhuis, kreeg een hersenbloeding en overleed in zijn coma. Dat maken de Zuid-Afrikaanse boksbond en de familie vandaag bekend. -
Bekijk de knock-out van Tyson Fury tegen Dillian Whyte
Tyson Fury heeft op de heilige grond van Wembley zijn wereldtitel bij de zwaargewichten verdedigd. De even populaire als knotsgekke kampioen bond ook Dillian Whyte aan zijn zegekar en gaat - als we The Gypsy King zelf moeten geloven - ongeslagen met bokspensioen. -
PREMIUM
Column Remy Bonjasky | Oogblessures? Mijn arts draaide er niet omheen bij de diagnose: einde carrière
In zijn tweewekelijkse column blikt voormalig kickbokskampioen Remy Bonjasky terug op de oogblessure die hem gedurende zijn carrière parten speelde. -
Kan 't goedkoper?
We betalen minder voor een fles allesreiniger, maar het kan nóg goedkoper
De prijzen stijgen, ook die van onze boodschappen. Elke week bekijken we één product. Betaal je er meer voor en is er een manier om te besparen? Vandaag: allesreiniger.
-
Op deze datum vecht Melvin Manhoef in Bellator MMA tegen Yoel Romero
Melvin Manhoef neemt het vrijdag 23 september in Dublin, Ierland, op tegen de Cubaan Yoel Romero. De 45-jarige Manhoef zou eigenlijk gisteren in actie komen tegen Romero (45), maar door een verijdelde inbraak keurden dokters de MMA-vechter af om in Parijs de Bellator-kooi in te stappen. -
Luister hier naar nieuwe afleveringen van de podcast ‘In de Ring’
Een podcast over vechtsport met drievoudig K-1-kampioen Remy Bonjasky en AD Sportwereld-verslaggever Tim Reedijk. Ze bespreken et laatste nieuws rond onder meer Glory, UFC en het boksen. De laatste stand van zaken rond Rico Verhoeven, Badr Hari, Tyson Fury, Anthony Joshua en Conor McGregor en andere vechters. Kortom, achtergronden uit de vechtsportwereld. -
Energierekening
Valentijn (38): ‘Een groot deel van mijn energiekosten wordt vergoed door mijn werkgever’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Valentijn (38) uit Leeuwarden.