Verijdelen inbraak kost MMA-vechter Melvin Manhoef zijn Bellator-gevecht
De handblessure die MMA-vechter Melvin Manhoef (45) overhield aan het overmeesteren van drie inbrekers heeft ertoe geleid dat hij niet fit genoeg is om volgende week de Bellator-kooi in te stappen. Dokters hebben hem afgekeurd voor het gevecht, waar hijzelf de intentie had om wel gewoon te vechten.
Het was de laatste weken een race tegen de klok voor Melvin ‘No Mercy’ Manhoef. Enkele weken geleden moest zijn hand op zeven plekken gehecht worden na een sensationele overmeestering van drie inbrekers. Twee weken geleden stond hij deze site nog te woord met een dikke hand. Fatsoenlijk trainen lukte niet, maar hij koesterde wel de wens dat hij alsnog in staat zou zijn om volgende week op 6 mei de kooi in te stappen bij Bellator Parijs, tegen Yoel Romero.
,,Het is heel funest voor mij. Het is een heel zwaar trainingskamp, ook mentaal”, zei Manhoef nog. ,,Het ligt niet in mijn aard om er maar mee te stoppen als zoiets gebeurt. Ik ga all in en proberen er in mijn beste vorm te staan. Ik heb geen plan B. Als je dat niet hebt, moet plan A slagen.”
Toch is plan A gesneuveld. Waar hijzelf de intentie had om gewoon de kooi in te stappen, hebben verantwoordelijke dokters hem afgekeurd voor het gevecht. De partij tegen Romero had waarschijnlijk de laatste uit zijn loopbaan geweest. Manhoef staat nog steeds voor één gevecht onder contract bij Bellator en de 45-jarige MMA-vechter is voornemens om dat in een later stadium uit te dienen.
Al is een verlenging van zijn loopbaan ná dat gevecht ook niet helemaal uitgesloten, vertelde hij onlangs tegen deze site. ,,Als er een financieel heel goed aanbod komt, is dat weer een nieuwe kers op de taart. Al zou ik niet meer voor veel partijen tekenen. Ik ben ook buiten de ring druk bezig, met een eigen sportschool en veel evenementen. Ik ben druk met het professionaliseren van de sport en misschien vloeit mijn actieve carrière daar langzaam in over.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Reinier de Ridder uit Breda verliest ongeslagen status en één van zijn wereldtitels na snelle knock-out
Reinier de Ridder is zijn ongeslagen status en één van zijn wereldtitels kwijt. De Bredase MMA-vechter werd zaterdag tijdens het hoofdevenement van ONE Championship al in ronde één knock-out geslagen. -
PREMIUMEnergierekening
Robert: ‘Afgelopen jaar verbruikten we 21.000 kWh aan stroom en wekten we 18.900 kWh op’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Robert Schrijvers (53) uit Maria Hoop in Limburg. -
met Video
Podcast | ‘Godfather’ Thom Harinck en Remy Bonjasky, over chakuriki, K1 en Glory
Bij de maandelijkse In de Ring, de vechtsportpodcast van het AD, schoof ditmaal Thom Harinck (79) aan. Hij wordt wel gezien als de ‘Godfather’ van de vechtsport in ons land. Samen met presentator en vechtsportverslaggever Tim Reedijk en vaste gast en oud-kickbokskampioen Remy Bonjasky bespreken zij de door Harinck geïntroduceerde vechtstijl chakuriki, de K1-tijden en de actualiteit bij Glory. -
PREMIUM
Bonjasky over schorsing Overeem: ‘Elke vechter die hem tegenkwam, zal zijn bedenkingen hebben gehad’
Columnist en oud-kickbokskampioen Remy Bonjasky schrok niet van het nieuws over Alistair Overeem. Hij vindt dat vechters zich professioneler moeten gedragen en bespreekt de transitieperiode waarin onder meer Glory zit wat betreft dopingcontroles. -
Tyson Fury verslaat Derek Chisora voor de derde keer in wereldtitelgevecht: ‘Wat een strijder’
Tyson Fury (34) blijft de beste bokser ter wereld in het zwaargewicht bij de WBC. Hij versloeg Derek Chisora (38) in het Tottenham Hotspur Stadium in Londen. De ongeslagen reeks van The Gypsy King breidt zich daarmee uit tot 34 gevechten.
-
eigen tuin eerst
Plant nu een vlinderstruik in je tuin voor meer bijen en vlinders
Meer vlinders in je tuin? Met een paar vlinderstruiken heb je dat zo voor elkaar. Nu is de ideale tijd om ze te planten. Tuingoeroe Romke van de Kaa heeft een paar mooie exemplaren voor je uitgezocht. -
-
-
PREMIUM
Melvin Manhoef verijdelde inbraak, maar nu speelt handblessure hem parten: 'Ik heb geen plan B’
MMA-vechter Melvin Manhoef (45) werd wereldnieuws door drie inbrekers te overmeesteren. De gekwetste hand die hij daaraan overhield, gooien de voorbereiding op zijn volgende gevecht – misschien wel zijn laatste – echter behoorlijk in de war. ,,Ik heb geen plan B.” -
PREMIUM
Open Huizen Dag: zo prik je door de verkooptrucjes heen
Wil je meerdere huizen die in de buurt te koop staan bekijken? Dat kan op 1 april tijdens de Open Huizen Dag van NVM. Met de tips van Hans André de la Porte van Vereniging Eigen Huis ga je goed voorbereid op huizenjacht.