Openingshandeling van de werkzaamheden die gaan plaatsvinden aan de Kempenbaan-Oost, in het bijzonder de aanleg van een fietsonderdoorgang en mini-busstation. Speciaal om deze werkzaamheden te kunnen volgen is er een uitkijktoren gebouwd die deze middag ook wordt geopend.
Volledig scherm
Openingshandeling van de werkzaamheden die gaan plaatsvinden aan de Kempenbaan-Oost, in het bijzonder de aanleg van een fietsonderdoorgang en mini-busstation. Speciaal om deze werkzaamheden te kunnen volgen is er een uitkijktoren gebouwd die deze middag ook wordt geopend. © Doris van Gool / DCI media


Metamorfose Kempenbaan-Oost in Veldhoven gestart, werk is te zien vanaf een uitkijktoren

VELDHOVEN - Het water kwam met bakken uit de hemel, maar tussen de buien door zag Roger Dassen (CFO van ASML) kans om gistermiddag (donderdag) het startsein te geven voor de werkzaamheden aan de Kempenbaan-Oost in Veldhoven, samen met mobiliteitswethouders Monique Esselbrugge (Eindhoven) en Jeroen Rooijakkers (Veldhoven), en gedeputeerde Suzanne Otters.