Roglic opent op gouden tijdritfiets jacht op derde Vuelta-titel
Primoz Roglic heeft een speciale goudkleurige tijdritfiets gekregen om zaterdag de 7 kilometer lange openingstijdrit van de Ronde van Spanje op te rijden. De Sloveen veroverde vorige maand met overmacht het goud op de olympische tijdrit tijdens de Spelen van Tokio, voor Tom Dumoulin en de Australiër Rohan Dennis.
Fietsleverancier Cervélo van Jumbo-Visma zorgde vervolgens voor een zwart-gouden tijdritfiets waarmee Roglic zaterdag kan beginnen aan zijn jacht op de derde Vuelta-titel op rij. Op de laatste dag van de Ronde van Spanje kan de Sloveen opnieuw zijn tijdritfiets tevoorschijn halen voor de slottijdrit van 33,8 kilometer van Padrón naar Santiago de Compostela.
Ook Richard Carapaz zal tijdens de Vuelta op een goudkleurige fiets rijden. De Ecuadoraan van Ineos veroverde in Tokio goud op de olympische wegwedstrijd en kreeg van Pinarello zijn wegfiets in zwart-gouden kleuren.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Mads Pedersen heeft eindelijk beet in Vuelta a España, Danny van Poppel komt in lastige sprint tekort
-
Alejandro Valverde opgelucht terug naar Spanje: ‘Ik reed met angst in mijn lijf op het Vuelta-parkoers in Nederland’
Alejandro Valverde (Movistar) en Mikel Landa (Bahrain Victorious) hebben in Spaanse media kritiek geuit op het Nederlandse parkoers van de Vuelta. De twee Spanjaarden lieten weten opgelucht te zijn dat de Ronde van Spanje morgen in hun geboorteland wordt hervat. ,,Ik reed met angst in mijn lijf rond op de Nederlandse wegen", zei Valverde in sportkrant AS. -
Podcast | 'Ik krijg verdorie steeds meer zin in het WK’
Thijs Zonneveld en Hidde van Warmerdam bespreken de Vuelta tot nu toe. Michiel Elijzen is jarig en slaat een keertje over. Maar gezongen wordt er! -
Op deze plekken kun je een elektrische auto beter niet opladen
Het scheelt flink in de portemonnee waar je in ons land je auto oplaadt. In ondergrondse parkeerplaatsen is het altijd duur. Daar ben je gemiddeld 16,8 procent duurder uit dan elders in de gemeente. -
Leider Remco Evenepoel slaat aanvallen overtuigend af in Vuelta, Rigoberto Urán voltooit trilogie
Remco Evenepoel is nog vier dagen verwijderd van de eindzege in de Vuelta. De Belg sloeg in de zeventiende etappe, met finish bergop, aanvallen van Enric Mas af. De dagzege ging naar vroege vluchter Rigoberto Urán, die zo een trilogie voltooide: na eerdere overwinningen in de Giro d’Italia en de Tour de France was het nu raak in de Ronde van Spanje.
-
PREMIUMMet video's
Dermatoloog over huidkanker: ‘Huidkleurig bultje dat snel groeit? Dan meteen naar de dokter’
-
-
-
6 tips
Ga schulden gelijk te lijf: ‘Oogkleppen ophouden en post niet openmaken is geen goed idee’
Voor het eerst sinds 2013 maken we ons méér zorgen over onze financiële situatie. Dat maakte het CBS vanochtend bekend. Met de hard stijgende prijzen voor het levensonderhoud kun je gemakkelijk in financiële nood raken. ,,Ongemerkt wordt alles duurder en opeens is het geld op.’’ Zes tips om schulden het hoofd te bieden. -
Podcast Vuelta | ‘Evenepoel heeft de polemiek aan zijn kont hangen’
Thijs Zonneveld, Michiel Elijzen en Hidde van Warmerdam bespreken de laatste dagen in de Vuelta. Remco Evenepoel liet heel België juichen door de eindzege te pakken, en Primoz Roglic besloot nog wat te zeggen over zijn valpartij. Deze onderwerpen passeren de revue in de podcast van In Het Wiel: