Stoppen op het hoogtepunt? Niet succescoach Deschamps
Didier Deschamps blijft aan als bondscoach van Frankrijk. Dat melden Franse media. ,,Ik doe niet alles zoals Jacquet", zei Deschamps. De toenmalige bondscoach Aimé Jacquet stopte wel na het winnen van het WK in 1998.
Het contract van Deschamps loopt nog tot 2020. De 49-jarige coach traint de ploeg sinds 2012. In 2016 behaalde hij op het EK ook de finale.
Deschamps won zelf ook als speler de wereldtitel. In 1998 was hij aanvoerder van het Franse team dat in eigen land het WK won. Hij is pas de derde man in de voetbalgeschiedenis die als speler én als coach de wereldtitel verovert.
Alleen de Duitse 'generaal' Franz Beckenbauer en de Braziliaan Mario Zagallo waren daar tot nog toe in geslaagd. Beckenbauer won met Duitsland de finale van het WK in 1974 (2-1 tegen Nederland) en was in 1990 de bondscoach van de 'Mannschaft' die het WK in Italië won. Zagallo won de cup twee keer als speler (1958 en 1962), één keer als manager (1970), en één keer als assistent (1994).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Twitter 'huilt' om weggestuurde Kroaat
-
Het WK in cijfers: Neymar kreeg meeste schoppen, Engeland meeste passes
Het WK 2018 zit erop. Aan de hand van cijfers blikken we nog eens terug op de 64 wedstrijden van de afgelopen maand tijd, waarin een hoop WK-records zijn gesneuveld. Een overzicht. -
Video
Fotoserie: Rode Duivels gehuldigd voor derde plek
Gisterenmiddag verzekerde de België zich van de derde plaats op het WK voetbal: de beste prestatie ooit van de Rode Duivels op een mondiaal eindtoernooi. De Belgen zijn weer thuis en werden voor hun prestatie gehuldigd in het Kasteel van Laken, de woning van Koning Filip. -
Top 10
Troostfinales: Topscorers in actie en veel doelpunten
Na twee voetballoze dagen gaat de bal vanavond eindelijk weer rollen in Rusland, al is het maar voor de troostfinale. De wedstrijd om de derde en vierde plaats voelt misschien een beetje als een treurig onderonsje om brons, maar in de geschiedenis van het WK voetbal waren er toch wel wat memorabele potten tussen nummer drie en vier. -
PREMIUM
Geen vet eten om hartkwaal te voorkomen? Een hardnekkige fabel, zegt cardioloog
Wat veroorzaakt hartaandoeningen, en hoe houd je je hart gezond? Daar gaan meerdere adviezen en wijsheden over rond. Cardioloog Janneke Wittekoek vertelt wat er waar is van zes veelgehoorde stellingen over hartgezondheid.
-
Modric wint Gouden Bal voor beste speler WK, Mbappé grootste talent
-
-
-
PREMIUMTips
Juni voor veel gezinnen stressvolle maand: ‘Werk als team om de hectiek aan te kunnen’
De afsluiting van het schooljaar komt eraan, met (voor de basisschool) een avondvierdaagse, afscheidsmusical en barbecue met de klas. Structuurcoach Marleen Gondelach heeft tips om de hectiek van de maand juni te helpen bedwingen. ,,Zeg je ‘nee’ tegen anderen, dan zeg je ‘ja’ tegen jezelf en je kinderen.” -
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek.